Yhteystiedot

Hallitus 2018

Puheenjohtaja
herastuomari Jouni Elomaa
Virusmäentie 96 C, 20300 TURKU
040 725 4386
jelomaa@fkf.fi
puheenjohtaja@maallikkotuomarit.fi

Varapuheenjohtaja
herastuomari Ralf Asplund
Högmossgränden 3, 01380 VANDA
040 535 6888
ralf.asplund@primafix.fi

Järjestösihteeri, webmaster, Maallikkotuomari-lehden päätoimittaja
lautamies Anu Heinänen
Matinniitynkuja 2 C 81, 02230 ESPOO
050 365 6896
anu.heinanen@kotiposti.net
jarjestosihteeri@maallikkotuomarit.fi

Jäsen
herastuomari Helena Sorvo
Rahikkalantie 45, 47200 ELIMÄKI
040 554 3058
helenasorvo@gmail.com

Jäsen
herastuomari Sisko Helena Perttunen
Kemijärventie 664 b, 98510 SAUNAVAARA
040 771 6691
sisko.perttunen@suomi24.fi

Jäsen
herastuomari Janne Heilimä
Merikarvianrantatie 779 A, 29700 AHLAINEN
0400 797 700
janne.heilima@ahlaistenkievari.fi

LMP 2019 Mikkeli

Etelä-Savon Lautamiehet ry
puheenjohtaja, herastuomari
Tapani Varjus
Kirkontie 135, 51600 HAUKIVUORI
040 510 3210
tapani.varjus@netti.fi

HALLITUKSEN ULKOPUOLISET TOIMIJAT

Arkistovastaava
herastuomari Vilho Juutinen
Miekka 2 H 125, 02600 Espoo
050 547 0044
vilho.juutinen@welho.com